Skip to content

BUDOWA MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Budowa maszyn przemysłowych to usługa, którą wykonujemy kompleksowo od otrzymania zlecenia, poprzez wypracowanie koncepcji, aż po jej realizację i instalację. Opracowujemy projekty dopasowane do wymagań technologii i doprowadzamy do szybkiego wdrożenia. Gwarantujemy ich najwyższą jakość – nasza usługa jest bowiem oparta o wieloletnie doświadczenie, które zdobywaliśmy w dziesiątkach zakładów w Polsce i na Świecie.

  • Budowa maszyn przemysłowych – projekt, wykonanie, montaż, uruchomienie, opieka serwisowa.
  • Modernizacje, modyfikacje maszyn – programowanie PLC, HMI, prefabrykacja szaf sterowniczych, dokumentacja elektryczna oraz instrukcje obsługi.
  • Bezpieczeństwo maszyn – audyt bezpieczeństwa zgodny z Dyrektywa Maszynowa 2006/42/We,
  • Dostosowanie do minimalnych wymogów BHP – modyfikacje sterowania, barier, bramek,osłon, wymiana komponentów, odpowiednie oznakowanie.

Zakres naszych usług stale dostosowujemy do potrzeb klientów oraz rynku. Nie boimy się wyzwań. Nasze projekty często mają charakter innowacyjny, dzięki czemu można na nie pozyskać odpowiednie dofinansowanie.

NAPRAWA MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Awarie mogą zdarzyć się w każdym zakładzie – ważne, żeby reagować na nie błyskawicznie i ograniczać wynikające z nich straty. W celu tego zrobienia, potrzebna jest specjalistyczna wiedza, lata doświadczenia i specjaliści, którzy nie będą obawiali się działać w zdecydowany sposób. Nasza naprawa maszyn przemysłowych może zaoferować Ci to i wiele więcej.

Eksperci HTSerwis pracują przy automatyce produkcyjnej już od wielu lat. W tym czasie mieli oni okazję zetknąć się z dziesiątkami problemów w zakładach z różnych branż. Naprawa maszyn przemysłowych nie stanowi dla nich zatem żadnego problemu. Dzięki ich profesjonalnemu podejściu szybko lokalizujemy awarie i określamy ich zasięg, sprawdzamy, jakie narzędzia i elementy są niezbędne do ich usunięcia oraz natychmiast wdrażamy odpowiednie rozwiązania. Wszystkie te elementy sprawiają, że nasza naprawa maszyn przemysłowych przebiega błyskawicznie i pozwala na szybkie przywrócenie pełnej sprawności linii produkcyjnej.